Szkoła Podstawowa nr 2 w Czańcu

Rajskie i diabelskie……

pobierz

REGULAMIN KONKURSU

I. W konkursie może brać udział każdy wszędobylski dociekliwy miłośnik geografii.

II. Na gazetce szkolnej będą zamieszczane pytania, na które można odpowiadać, gdy ma się głowę na mocnej szyi.

III. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy w formie pisemnej (czytelnej i bez błędów) dostarczyć nauczycielowi geografii w wyznaczonym terminie.

IV. Udział w konkursie będzie nagradzany ocenami z geografii i punktami do zachowania.

V. Regulamin konkursu i zadania dostępne są również na stronie internetowej szkoły.

Strona główna | Rok szkolny 2017/2018 | Mobidziennik | Nabór i rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 | Dokumenty Szkoły | Wymagania edukacyjne z przedmiotów | Polityka prywatności | O szkole | Ogólnoszkolne konkursy | 50-cio lecie naszej szkoły | Bezpieczeństwo, zdrowie, profilaktyka | Sukcesy naszych uczniów | Kontakt | Nasza twórczość | Galeria | Mapa witryny