Szkoła Podstawowa nr 2 w Czańcu

Konkurs geograficzny

Ogólnoszkolne konkursy

KONKURS GEOGRAFICZNY

DRUGI ETAP KONKURSU GEOGRAFICZNEGO - Poznaj Ziemię (zestaw do pobrania)

CZY ZNASZ MAPĘ ŚWIATA?

REGULAMIN KONKURSU

I. W konkursie może brać udział każdy wszędobylski dociekliwy miłośnik geografii.

II. Na gazetce szkolnej będą zamieszczane pytania, na które można odpowiadać, gdy ma się głowę na mocnej szyi.

III. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy w formie pisemnej (czytelnej i bez błędów) dostarczyć nauczycielowi geografii w wyznaczonym terminie.

IV. Udział w konkursie będzie nagradzany ocenami z geografii i punktami do zachowania.

V. Konkurs składa się z dwóch etapów:

- pierwszy to zadania od nr 1 do 7. Termin dostarczenia odpowiedzi - 11.10.2017r.,
- drugi to zadania od nr 8 do 13. Termin – 15.11.2017r.

VI. Regulamin konkursu i zadania dostępne są również na stronie internetowej szkoły.

Zestaw zadań do pobrania

Strona główna | Rok szkolny 2017/2018 | Mobidziennik | Dokumenty Szkoły | Wymagania edukacyjne z przedmiotów | Polityka prywatności | O szkole | Plan lekcji | Ogólnoszkolne konkursy | 50-cio lecie naszej szkoły | Bezpieczeństwo, zdrowie, profilaktyka | Sukcesy naszych uczniów | Nasza twórczość | Kontakt | Galeria | Mapa witryny