Szkoła Podstawowa nr 2 w Czańcu

Nabór i rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

O G Ł O S Z E N I E !!!

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu ogłasza rekrutację na 6 miejsc dla uczniów do klasy I na rok szkolny 2021/2022 w dniach od 29 marca do 16 kwietnia 2021r.

Wypełnione dokumenty (wniosek oraz oświadczenie rodziców kandydata o uczestnictwie dziecka w zajęciach religii/etyki, zgoda na przetwarzanie danych osobowych )

Proszę złożyć w sekretariacie szkoły w godzinach: 7:00-15:00

Dokumenty do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu na rok szkolny 2021-2022.

2. Oświadczenie rodziców kandydata o uczestnictwie dziecka w zajęciach religii/etyki.

3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2  im. Kard. K. Wojtyły w Czańcu
ogłasza zapisy uczniów do klas pierwszych na rok 2021/2022 w dniach  od
1 marca do 24 marca 2021 roku.

Zapisu należy dokonywać w sekretariacie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja, odległości) w godzinach od 7:30-15:15 od poniedziałku do piątku wypełniając zgłoszenie, które można pobrać  w sekretariacie lub wydrukować ze strony internetowej szkoły.

Obowiązek zapisu do klas I mają rodzice dzieci 7 letnich urodzonych  w 2014 roku.

Dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły będą przyjmowane na wolne miejsca w wyniku postępowania rekrutacyjnego po złożeniu wniosku do dyrektorów szkół w dniach
 29 marca do 16 kwietnia 2021r.

Dokumenty do pobrania:

1. ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (dzieci z obwodu) (plik w formacie pdf)

2. OŚWIADCZENIE O MIEJSCU ZAMIESZKANIA DZIECKA (plik w formacie pdf)

3. Oświadczenie o uczestniczeniu w lekcjach religii i etyki (plik w formacie pdf)

4. Zgoda na przetwarzanie danych.

Strona główna | Rok szkolny 2017/2018 | Mobidziennik | Nabór i rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 | Dokumenty Szkoły | Wymagania edukacyjne z przedmiotów | Polityka prywatności | O szkole | Ogólnoszkolne konkursy | 50-cio lecie naszej szkoły | Bezpieczeństwo, zdrowie, profilaktyka | Sukcesy naszych uczniów | Kontakt | Nasza twórczość | Galeria | Mapa witryny